KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9298192
nr 929 8192
Gerda Höglund, Munk, 53 x 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:06:03
8/12 12:47:15